Jak vrstvit náramky

Velmi oblíbeným a módním stylem posledních let je tzv. vrstvení náramků. Užívá se k tomu hned několik stylových, ale i různorodých náramků. Vrstvení je velice efektivní, avšak nesmí být bezhlavé. Kombinovat mezi sebou můžete různé tvary, materiály, barvy, kovy i textury. Víte, jak vrstvit náramky, aby váš outfit ještě více vynikl a vypadal stylově, ne však vulgárně?

Je to jednoduché, stačí, když se budete držet několika způsobů vrstvení.

image001

Vrstvení na způsob Trendsetter

Při tvorbě vrstvení ve stylu trendsetter nejprve začněte vícebarevným náramkem. Za ním si vezměte barevně výrazný kožený náramek s výraznou kovovou aplikací. Třetí náramek v řadě by měl být objemnější a architektonický. Vážnost kombinace rozbijete jednoduchým korálkovým náramkem a jelikož jsou střapce in, vůbec ty nejstylovější náramky se neobejdou bez střapce. Pro skutečný soudobý street efekt si v další vrstvě vkusný kruhový kovový náramek. Kombinaci náramků pak završte pleteným barevným náramkem.

Vrstvení náramků v bohémském styluimage003

Vrstvení v tradičním bohémském stylu by mělo být ideálně zahájeno jasným vlastnoručně vyráběným korálkovým náramkem. V další fázi pak užijte geometrii a na ruku si dejte geometricky laděný náramek.Ten pak navrstvěte dřevěným exoticky laděným náramkem. Vrstvení dodá ještě větší šmrnc, když si dále na ruku nasadíte optimálně vzorovaný náramek ušitý z toho korálků, ano jde o tolik oblíbený náramek přátelství. Zajímavě vypadá i následná kombinace se slip náramkem, který je obohacen o nějaký nevšední detail. Osvěžení v bohémském stylu pak dodají tyrkysové korálky. Ideální by bylo, kdyby byly vytvořené z minerálů.

Provokativní vrstvení náramků na způsob “drsné holky”

image005

Jste odvážné a rádi provokujete? Zkuste navrstvit své náramky v trochu drzejším stylu. I když jsou kožené manžetové náramky považované spíše za mužskou záležitost, nebojte se vyzkoušet něco podobného i vy. Aby vzhled nevypadal tak tvrdě, zjemněte jej starostříbrem anebo gun metal náramkem. Šmrnc elegance vám pak přinese sofistikovaný velmi jednoduchý náramek s geometrickou aplikací. Může se jednat o podobu letícího šípu nebo třeba tyče. Skvěle si s daným mixem rozumí rovněž i zcela jednoduchý řetízek. Kombinaci nakonec uzavřete dlouhým koženým náramkem v motorkářském stylu.

Žensky naladěné vrstvení

image007

Styl pro drsné holky není nic pro vás? Tak to zkuste jinak, žensky. Jako první kousek zvolte jemný štrasový náramek. I když se jedná na první dojem o velmi nenápadný náramek, v skutečnosti jej díky jeho lesku nepřehlédnete. Ty nejluxusnější kousky nejsou zdobeny pouhým broušeným sklem, ale krystaly Swarovski anebo diamanty. V další vrstvě pak sáhněte po výraznějším náramku s ornamenty. Pakliže budou mít na sobě zvířecí vzor, mix získá ještě větší jiskru. Za něj pak navlékněte obyčejný jednoduchý kovový kruh bohatě posetý kamínky. Za úzký náramek si navlékněte o něco mohutnější kousek, který budou zdobit o něco větší kamínky nebo broušená sklíčka.  Své vrstvení podtrhněte křišťálovým, citrínovým anebo jantarovým náramkem z korálků. Svou hru s náramky pak završte koženým světlým náramkem (bílým, krémovým) na dvě otáčky, jež zdobí zlaté aplikace.

Vrstvení náramků ve stylu Prepsterimage009

Prepster styl je vrcholně elegantní, ideální k sakům. Pro vrstvení v tomto případě je nutno říct, že náramky si nikterak nepotrpí na výstřelky a drží se spíše u země, tedy minimalistického vzhledu. V první vrstvě se proto objevuje zcela jednoduchý tenký kovový náramek s monogramem. Do druhé vrstvy použijte veselý velmi jednoduchý stužkový náramek. V třetí vrstvě by se měl objevit mohutnější kovový náramek s nějakou zajímavou aplikací nebo zapínáním, optimálně v námořnickém stylu. K vytvoření čtvrté vrstvy užijte slip sofistikovaný náramek s fazetami. A kombinaci náramků ukončete užitím náramku s luxusním nádechem. Mělo by jít o černo-zlatý kruhový náramek ze dřeva anebo kůže.

Vrstvení náramků na vlně minimalismuimage012

Vrstvení náramků v minimalistickém stylu je doopravdy troufalé, jelikož minimalismus sám o sobě náramkům nefandí. To však neznamená, že by to nebylo možné. Stačí jen vybrat ten správný kousek. Zkuste jako první použít ryze elegantní bronzový obručový náramek ve tvaru ne zcela uzavřeného kruhu. Následně sáhněte po mohutné kovové manžetě, optimálně z růžového zlata, jenž může zdobit i drobný řetízek. Následně pak zvolte mohutný náramek v podobě řetězu. Nebojte se kombinovat kovy, a proto klidně jděte do stříbrné. Jako poslední zvolte mohutnou kulatou otevřenou obruč ve stříbrné barvě zakončenou výraznými kovovými kuličkami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *